MONATIK / МОНАТИК (Praha / Прага)
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

MONATIK / МОНАТИК (Praha / Прага)

Прага
Lucerna - Velký sál
13
Жовтня
2022
Четвер, 20:00

13 жовтня MONATIK з «ART Обороною» у Празі, у Palac Lucerna!


MONATIK — перший український поп-артист, що підкорив НСК “Олімпійський” - найбільшу українську сцену, володар десятків перемог та головних титулів на впливових музичних преміях;

митець та композитор, що задає ритм та напрямок креативній та музичній індустрії, тренер проекту “Голос країни”, автор та креатор проекту “ART Оборона”.


Саме його мистецтво  піднімає рівень шоу-бізнесу на новий щабель. Це завжди найяскравіші, найпрофесіональніші з музичного та хореографічного плану  - неймовірні театральні постанови і яскраве шоу. 

Проте 24 лютого 2022 року в Україну почалося повномасштабне вторгнення російських військ і танці тіла перетворилися в танець душі, а пісні відкрили нові глибокі сенси.  


Зібравшись з силами та духом, артист прийняв  надзвичайно важливий  крок: почав надскладну, в моральному плані для себе та надзвичайно важливу для своєї країни, гастрольну діяльність в Європі. 

У європейському турі MONATIK не тільки збирає кошти для ЗСУ та людей України, що постраждали від війни, а ще й розповідає всьому світові про страшні трагедії, що коїться у нашій країні - виступає культурним рупором, що не дає суспільству забути та звикнути. 


Для кожної нації музика – це дзеркало душі та цінностей народу… А слово – це сила та зброя нашої ART Оборони, яка здатна зцілити, мотивувати та віднайти віру там, де здається, що її вже нема. 

А хтось отримує відвертого прочухана та заклик задуматися, заклик почати діяти. 


MONATIK ART Оборона — це наша творча лінія фронту. Це нові пісні з EP “ART Оборона”, що зашивають душу. Це легендарні хіти артиста, які співали до війни в унісон стадіони, що повертають нас подумки до щасливих часів, дарують силу та надію на перемогу. 

(CZ)

13. října MONATIK s "ART Defense" v Praze, v Paláci Lucerna!

MONATIK je prvním ukrajinským popovým umělcem, který dobyl NSC "Olimpiyskiy" - největší ukrajinskou scénu, vítěz desítek vítězství a hlavních titulů u vlivných hudebních cen;

umělec a skladatel, který udává rytmus a směr kreativního a hudebního průmyslu, kouč projektu „Hlas země“, autor a tvůrce projektu „ART Oborona“.


Právě jeho umění posouvá úroveň showbyznysu na novou úroveň. To jsou vždy nejbystřejší, nejprofesionálnější z hlediska hudby a choreografie - neuvěřitelné divadelní produkce a jasná show.

24. února 2022 však začala na Ukrajinu totální invaze ruských vojsk a tance těla se proměnily v tanec duše a písně otevřely nové hluboké významy.


Umělec shromáždil svou sílu a ducha a učinil nesmírně důležitý krok: zahájil nesmírně obtížné, pro něj morálně důležité a pro svou zemi nesmírně důležité turné po Evropě.

Na evropském turné MONATIK nejen shromažďuje finanční prostředky pro ozbrojené síly Ukrajiny a lid Ukrajiny postižený válkou, ale také vypráví celému světu o hrozných tragédiích, které se u nás dějí – působí jako kulturní hlásná trouba, která nedovolit společnosti zapomenout a zvyknout si na to.


Pro každý národ je hudba zrcadlem duše a hodnot lidí... A slovo je silou a zbraní naší ART Defense, která dokáže léčit, motivovat a nacházet víru tam, kde se zdá, že je. už tam není.

A někdo dostane upřímnou výtku a výzvu k zamyšlení, výzvu, aby začal jednat.


MONATIK ART Defense je naše kreativní přední linie. Jsou to nové písně z EP "ART Oborona", které šijí duši. To jsou legendární hity umělce, které stadiony unisono zpívaly před válkou, které nás vracejí do šťastných časů, dodávají sílu a naději na vítězství.


  • купівля
    без посередників
  • без
    сервісних зборів